Click Here for Vegan Waffle Recipe!

Collection: Products

69 products
  • Gluten Free Granola
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Guacamole
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Licorice Marshmallow Slippery Elm Tea Bundle
    Regular price
    $37.00
    Sale price
    $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mandarin Orange Mustard Dressing (4 Pack)
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Monthly Seeds Sprouting Package - Subscription Only
    Regular price
    $49.80
    Sale price
    $49.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mulligatawny Soup
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutritional Yeast Crusted Golden Yellow Potatoes
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Burger Patties
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oatmeal Cake
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oatmeal Scotchies
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Omega Masticating Juicer
    Regular price
    $349.00
    Sale price
    $349.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Golden Flaxseed Meal - Addon to any Subscription Only!
    Regular price
    $13.99
    Sale price
    $13.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Hemp Hearts - Addon to any Subscription Only!
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Overnight Oats
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plant-Based Monthly Thrive Kit - Subscription Only
    Regular price
    $64.99
    Sale price
    $64.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Bell Pepper Aioli
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roasted Acorn Squash
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roasted Veggie Fajitas
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sardinian Minestrone Soup
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Southwest Salad
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spaghetti Squash Spaghetti
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sprout Wrap
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stuffed Bell Peppers
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stuffed Sweet Potatoes
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stuffed Zucchini
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out